Giriş için tıklayınız.
Sitedeki kullanıcı sayısı: 6
İ.T.Ü. MESLEK YÜKSEKOKULU





 

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2013-2014 BAHAR DÖNEMİ LİSANS/ÖNLİSANS DERS KAYIT TAKVİMİ

 

Öğrenci Katkı Payı/Öğrenim Ücreti

27-31 Ocak 2014

Türkiye İş Bankası'na

Tüm Önlisans Öğrencilerin WEB Ders Kaydı

04 Şubat 2014 Sabah:10:00-13:00

Önlisans Öğrencilerine Tekrardan WEB Kaydının Açılması 

06 Şubat 2014 Saat 10.00 - 07 Şubat 2014 Saat 17.00

2013-2014 BAHAR DÖNEMİ DENİZCİLİK PROGRAMLARI DERS CRN KODLARI VE DERS PROGRAMI

 

GÜVERTE PRG. 1. SINIF GÜNDÜZ

CRN

DERS  KODU

DERS ADI

ÖĞR. ELE.

GÜN

SAAT

23602

MTK 102

Matematik II

Evren Tanrıöver

Çarşamba

1230/1529

24756

BLS 104

Bilgisayar Uyg.

Evren Tanrıöver

Çarşamba

0830/1029

23556

GVT 104

Gemicilik II

Halil Saraçoğlu

Pazartesi

1230/1429

23600

GVT 108

Denizcilik İngilizcesi I

H.Ceren Göktaş

Salı

0830/1229

23593

GVT 110

Elektrik

Yeşim Gültekin

Perşembe

1230/1429

23559

GVT 102

Seyir II

A. Ergün Palaz

Cumartesi

0830/1429

23583

DGH 102

Denizde Güvenlik II

Mednan Saçaklı

Pazartesi

1330/1729

23589

FZK 102

Fizik II

Yeşim Ö.Gültekin

Çarşamba

1130/1429

GÜVERTE PRG. 2. SINIF GÜNDÜZ

CRN

DERS  KODU

DERS ADI

ÖĞR. ELE.

GÜN

SAAT

23580

GVT 210

Denizcilik İngilizcesi III

H.Ceren Göktaş

Cuma

1230/1629

23578

GVT 204

Gemi Manevraları

H.Ceren Göktaş

Cuma

0830/1229

23597

GVT 206

Vardiya Standartları II

Ayşegül Tepe

Salı

1230/1529

23563

GVT 208

Yük İstif

Yeşim Ö.Gültekin

Salı

1130/1529

23604

GVT 214

Deniz Haberleşme

Yeşim Ö.Gültekin

Perşembe

0930/1229

23596

GVT 216

Uluslar. Denizclk Sözleş.

Müjgan Özenir

Perşembe

1230/1429

25138

DGH 103

Denizde Güvenlik III

Mednan Saçaklı

Pazartesi

0830/1229

23554

GVT 202

Seyir IV

Yeşim Ö.Gültekin

Pazartesi

0830/1229

GÜVERTE PRG. 1. SINIF 2. ÖĞRETİM

CRN

DERS  KODU

DERS ADI

ÖĞR. ELE.

GÜN

SAAT

24758

BLS 104

Bilgisayar Uygulamaları

Evren Tanrıöver

Çarşamba

1730/1929

23603

MTK 102

Matematik II

Evren Tanrıöver

Perşembe

1700/1959

23557

GVT 104

Gemicilik II

Halil Saraçoğlu

Pazartesi

1730/1929

23577

GVT 110

Elektrik

Yeşim Ö.Gültekin

Perşembe

2030/2229

23558

GVT 102

Seyir II

Ahmet Ergün Palaz

Pazar

0830/1429

23588

DGH 102

Denizde Güvenlik II

Mednan Saçaklı

Cumartesi

1530/1929

23590

FZK 102

Fizik II

Yeşim Ö.Gültekin

Cumartesi

0830/1129

GÜVERTE PRG. 2. SINIF  2. ÖĞRETİM

CRN

DERS  KODU

DERS ADI

ÖĞR. ELE.

GÜN

SAAT

23555

GVT 202

Seyir IV

Yeşim Ö.Gültekin

Pazartesi

1730/2129

23601

GVT 206

Vardiya Standartları II

Ahmet Ergün Palaz

Salı

1730/2029

23564

GVT 208

Yük İstif

Ayşegül Tepe

Çarşamba

1730/2129

23581

GVT 210

Denizcilik İngilizcesi III

Halil Saraçoğlu

Perşembe

1730/2129

23605

GVT 214

Deniz Haberleşme

Yeşim Ö.Gültekin

Perşembe

1730/2029

23579

GVT 204

Gemi Manevraları

Halil Saraçoğlu

Cumartesi

0830/1229

23598

GVT 216

Uluslar. Denizclk Sözleş.

Müjgan Özenir

Cumartesi

1030/1229

GEMİ MAK.İŞL. PRG. 1. SINIF GÜNDÜZ

CRN

DERS  KODU

DERS ADI

ÖĞR. ELE.

GÜN

SAAT

23602

MTK 102

Matematik II

Evren Tanrıöver

Çarşamba

1230/1529

24756

BLS 104

Bilgisayar Uyg.

Evren Tanrıöver

Çarşamba

0830/1029

23567

GMK 104

Teknik Resim II

Fırat M.Günkan

Salı

0830/1229

23569

GMK 106

Atölye II

Yunus Çimenli

Cuma

1230/1629

23571

GMK 108

Dizel Makineleri I

Halil Saraçoğlu

Pazartesi

0830/1129

23585

GMK 110

Termodinamik

Fırat M. Günkan

Salı

1230/1429

23599

GMK 112

Denizcilik İngilizcesi I

Müjgan Özenir

Perşembe

0830/1229

23583

DGH 102

Denizde Güvenlik II

Mednan Saçaklı

Pazartesi

1330/1729

23589

FZK 102

Fizik II

Yeşim Ö.Gültekin

Çarşamba

1130/1429

GEMİ MAK.İŞL. PRG. 2. SINIF GÜNDÜZ

CRN

DERS  KODU

DERS ADI

ÖĞR. ELE.

GÜN

SAAT

23560

GMK 202

Gemi Mak. Op. ve Bakm II

A.Ergün Palaz

Salı

0830/1329

23561

GMK 204

Elektroteknik II

Yeşim Ö.Gültekin

Salı

0830/1129

23565

GMK 206

Gemi Yar.Makineleri II

Ahmet Ergün Palaz

Pazartesi

1330/1729

23575

GMK 208

Otomatik Kontrol

Yunus Çimenli

Perşembe

0830/1129

23582

GMK 210

Gemi Buhar Sistemleri

Halil Saraçoğlu

Salı

1230/1529

23586

GMK 212

Gemi Yapısı ve Dengesi

Yeşim Ö.Gültekin

Çarşamba

0830/1129

23591

GMK 214

Denizcilik İngilizcesi III

Müjgan Özenir

Salı

0830/1229

23594

GMK 216

Uluslar.Denizci. Sözlş.

Müjgan Özenir

Salı

1230/1429

25138

DGH 103

Denizde Güvenlik III

Mednan Saçaklı

Pazartesi

0830/1229

GEMİ MAK.İŞL. PRG. 1. SINIF 2.ÖĞRETİM

CRN

DERS  KODU

DERS ADI

ÖĞR. ELE.

GÜN

SAAT

24758

BLS 104

Bilgisayar Uygulamaları

Evren Tanrıöver

Çarşamba

1730/1929

23603

MTK 102

Matematik II

Evren Tanrıöver

Perşembe

1700/1959

23568

GMK 104

Teknik Resim II

Fırat M. Günkan

Çarşamba

1730/2129

23570

GMK 106

Atölye II

Yunus Çimenli

Cuma

1730/2129

23574

GMK 108

Dizel Makineleri I

Halil Saraçoğlu

Pazartesi

1930/2229

23573

GMK 112

Denizcilik İngilizcesi I

Müjgan Özenir

Perşembe

1730/2129

23588

DGH 102

Denizde Güvenlik II

Mednan Saçaklı

Cumartesi

1530/1929

23590

FZK 102

Fizik II

Yeşim Ö.Gültekin

Cumartesi

0830/1129

GEMİ MAK.İŞL. PRG. 2. SINIF 2.ÖĞRETİM

CRN

DERS  KODU

DERS ADI

ÖĞR. ELE.

GÜN

SAAT

23562

GMK 204

Elektroteknik II

Yeşim Ö.Gültekin

Salı

1730/2029

23576

GMK 208

Otomatik Kontrol

Yunus Çimenli

Salı

1730/2029

23584

GMK 210

Gemi Buhar Sistemleri

Halil Saraçoğlu

Çarşamba

1730/2029

23587

GMK 212

Gemi Yapısı ve Dengesi

Yeşim Ö.Gültekin

Çarşamba

1730/2029

23592

GMK 214

Denizcilik İngilizcesi III

Müjgan Özenir

Salı

1730/2129

23566

GMK 206

Gemi Yar.Makineleri II

Ahmet Ergün Palaz

Cumartesi

1430/1829

23595

GMK 216

Uluslar.Denizcilik Sözlş.

Müjgan Özenir

Cumartesi

0830/1029